למה דווקא וורדפרס?

המון אנשים שואלים אותי למה לבנות אתר וורדפרס.

אז התשובות שלי אליהם בעצם היא למה לא, אבל הנה כמה פרטים שיעשו לכם סדר בראש.

וורדפרס היא מערכת קוד פתוח (open source), מה שאומר שהיא פתוחה ונגישה לכל אחד, גם בלי ידע מוקדם. למערכת שלל אפשרויות, מודולים ותוספים מובנים המאפשרים חופש פעולה גדול ככל האפשר בבניית האתר.

במקור וורדפרס פותחה לפני יותר מ 15 שנים כדי להיות מנוע חזק לבלוגים, אך מאז העולם השתנה וכולם מחפשים את הדרך הקלה והמהירה ליצור את האתר שלהם. יתרון נוסף של המערכת זו קהילת המפתחים הכל כך גדולה, לכל דבר יש פתרון (חיפוש קצר בגוגל והתשובה תצוץ מול העינייים).

נוחות

מערכת וורדפרס נוחה לתפעול האתר, וכך תוכלו לנהל את האתר בעצמכם בקלות רבה ולערוך ולהוסיף עמודים ככל שתצטרכו.

בגלל שקהילת הוורדפרס הולכת ומתעצמת בעולם, גוגל החלה לאהוב מאוד אתרי וורפדרס, את ההירארכיה שלהם, את צורת הבנייה ואת הצורה בה מועברים התכנים, התכונות המובנות המגיעות במערכת תורמות ערך נוסף למנועי החיפוש ואתרי וורדפרס טובים נמצאים במקומות הראשונים בשלל ביטויי מפתח.

יתרון משמעותי נוסף שיש למערכת וורדפרס על פני מערכות אחרות זה כמות התבניות העיצוביות וכמות הפלאגינים (תוספים) שניתן להתקין על המערכת, תבניות עיצוביות יכולות להיות חינמיות ובסיסיות ולהגיע לרמה של חנויות ואתרי תדמית "משוגעים" בעיצובם, אין גבול לאפשרויות. התוספים הניתנים להתקנה מקלים משמעותית את ההתעסקות באתר, וגם להם כמעט ולא נדרש ידע, תוספים פופולריים במיוחד הם תוספים של טפסי צור קשר, ואלמנטור שנותן לנו אפשרות לעיצוב הדף ללא צורך ב CSS.

המערכת מגיעה עם מגוון עצום של תבניות עיצוביות שלהקמתם אין צורך בידע מוקדם ולא צריך לדעת קוד, פשוט לחיצה על התקנה והאתר שלכם מוכן.

זכרו – אפשר לבנות כל אתר בוורדפרס